У Коростенській дистанції електропостачання подбали про енергозбереження і комфорт

Готуючись до осінньо-зимового періоду, в Коростенській дистанції електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця» зробили чимало для того, аби персонал мав можливість працювати в комфортних умовах.

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» головний інженер дистанції електропостачання Віктор Михальчук, в адмінбудівлі та приміщенні Коростенського району електропостачання (ЕЧС-10) замінено вікна на металопластикові. Цю об’ємну роботу виконали ще влітку.

У різних цехах дистанції впроваджуються заходи енергозберігання. Зокрема, у приміщеннях Новоград-Волинського району електропостачання (ЕЧС-18) і Новоград-Волинського району контактної мережі (ЕЧС-45) понад 60 ламп освітлення замінено на енергозберігаючі.

Ремонти цьогоріч проведені в Овруцькому районі електропостачання (ЕЧС-21). Зокрема, оновлені санітарно-гігієнічні та побутові приміщення, кімната приймання їжі. Роботи виконувалися силами працівників виробничого підрозділу «Коростенське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Укрзалізниця».