Іспанська Talgo уклала угоду з єгипетською компанією про спільне виробництво рухомого складу

Іспанський виробник рухомого складу Talgo уклав у Мадриді угоду про співпрацю з SEMAF, дочірнім підприємством Арабської організації з індустріалізації (AOI), яка є одним з найбільших промислових конгломератів у Єгипті.

“Угода охоплює спільну розробку проєктів з підвищення провізної здатності та ефективності національних залізниць країни. Передбачено вивчення варіантів спільного виробництва рухомого складу, який може бути задіяний у пасажирських перевезеннях як на далекі, так і на короткі відстані в межах планів зі скорочення часу в дорозі ц підвищення якості послуг рейкового транспорту Єгипту”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, співпраця з AOI сприятиме розвитку комерційних відносин з Національними залізницями Єгипту (ENR), встановленими у квітні 2019 року, коли між ENR і компанією Talgo був укладений контракт на суму 158 млн євро, що передбачає постачання шести пасажирських поїздів на тепловозній тязі.

“Ці поїзди експлуатуватимуться на магістральній лінії, що зв’язує Каїр з Олександрією і Асуаном. Контракт також включає технічне обслуговування поїздів протягом 8 років”, – додали у повідомленні.