Укрзалізниця та НАБУ підписали меморандум про співпрацю

Укрзалізниця посилює боротьбу з корупцією та зловживаннями. Сьогодні, 30 жовтня, голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак і директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підписали меморандум про співпрацю та обмін інформацією між сторонами.

За словами очільника Укрзалізниці Володимира Жмака, документ підписаний для запобігання та протидії на залізничному транспорті кримінальним корупційним діям та іншим злочинам, підслідним Національному бюро.

«Наголошую, що боротьба з корупцією в УЗ – один із найбільших моїх пріоритетів. Нульова толерантність до корупції – запорука на шляху до прибуткової та успішної компанії», – зазначив Володимир Жмак.

У ході співпраці з НАБУ, серед іншого, передбачається надання відомостей для оперативного та неупередженого розгляду інформації про кримінальні корупційні правопорушення та інші злочинні діяння, які виявлятиме Укрзалізниця.

Також наразі в Укрзалізниці здійснюється масштабна перевірка діяльності компанії за останні роки, ініційована новою командою топ-менеджменту. Залізничники вже викрили декілька корупційних схем та повідомили про них правоохоронні органи.