На Південній залізниці відбулися урочистості з нагоди професійного свята

За сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм залізничники були удостоєні та відзначені нагородами АТ «Укрзалізниця», філії, а також грамотами і подяками ХОДА і МНС України.

Урочистості розпочалися демонстраційним привітанням голови та членів правління АТ «Укрзалізниця» з широкоформатного монітору.

Потому у своєму зверненні до присутніх директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець висловив вдячність колегам за майстерність та вірність обраній професії, а ветеранам галузі – низький уклін за невтомну багатолітню і плідну працю, за особистий внесок у розвиток магістралі.

«Робота залізничників складна й відповідальна. Від нашого професіоналізму, зважених рішень і сумлінної праці залежать безперебійні перевезення вантажів, а також створення безпечних і комфортних умов для подорожування тисяч пасажирів. Залізничники завжди залишалися відданими своєму професійному вибору. І жодні труднощі не здатні змінити головного – безмежної відданості та любові до своєї праці, гордості за славну історію залізничної справи», – зазначив директор регіональної філії.

До численних привітань на адресу залізничників додались привітання від керівництва МНС у Харківській області за проявлену мужність та хоробрість під час ліквідації пожеж у межах пролягання Південної залізниці та інших об’єктах.

Традиційно урочистості завершилися виступами колективів художньої самодіяльності. Захід проходив з дотриманням карантинних вимог, передбачених МОЗ України.