Канадська залізниця оголосила про поступове відновлення обсягів вантажоперевезення

Canadian National повідомила про “послідовні покращення” своїх фінансових та експлуатаційних результатів за третій квартал, попри постійний вплив пандемії Covid-19.

В компанії повідомили, що дохід за третій квартал склав 2,59 млрд доларів США, знизившись на 319 млн. Доларів, або 11%, у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Однак, у CN відзвітували, що попит на вантажні послуги почав повертатися до карантинного рівня, після сильного послаблення попиту з кінця березня.

“Протягом третього кварталу 2020 року попит частково відновився, з послідовним покращенням обсягів у порівнянні з другим кварталом 2020 року, але загальний попит залишився нижче рівня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, вже наприкінці третього кварталу попит на перевезення певних номенклатур відновився до рівня 2019 року. Сюди входять інтермодальні вантажні перевезення, зумовлені збільшенням споживчих витрат на імпортні товари, а також споживчі товари, як результат накопиченого попиту під час жорсткого карантину у другому кварталі.