Компанії Bombardier і Wabtec приступили до використання технологій 3D-друку у виробництві комплектуючих

Два великих виробника техніки для залізничної галузі – компанії Bombardier і Wabtec оголосили про нові проекти в галузі розвитку технологій 3D-друку з метою підвищення ефективності виробничих процесів. Про це повідомляє видання “Железные дороги мира”

Bombardier збирається встановити 3D-принтер F900 виробництва компанії Stratasys на заводі в німецькому місті Хеннігсдорф. В компанії хочуть прискорити і кастомізувати виробництво деталей, знизити вартість складського зберігання і підвищити гнучкості виробництва запчастин, інструментів і деталей для рухомого складу (пасажирських поїздів і трамваїв), що поставляється в Німеччину, Австрію і Швейцарію.

У планах Bombardier – використання технології 3D-друку з метою випуску різних комплектуючих для рухомого складу, таких як повітроводи, тримачі і фіксатори кабелів. Крім того, Bombardier планує виконувати 3D-друк технологічних деталей за індивідуальними замовленнями, що дозволить прискорити запуск нових виробничих платформ.

Компанія Wabtec також збирається розвивати так звані адитивні технології 3D-друку. У компанії вважають, що технології друку допоможуть проектувати і виробляти більш надійні і дешеві комплектуючі для різних проектів в галузі залізничного транспорту, а також для видобувних галузей.

У компанії Wabtec заявили, що до 2025 р технології адитивного виробництва можна буде використовувати для виготовлення до 250 видів комплектуючих. Виробник вже придбав принтер H2, що працює за технологією Binder Jet. Принтер поки знаходиться в науково-дослідному центрі адитивних технологій компанії General Electric в Цинциннаті. Там фахівці Wabtec спільно з колегами з GE займаються доопрацюванням нових технологій, а до кінця 2020 р устаткування буде доставлено на завод в Гров Сіті (штат Пенсільванія)