Укрзалізниця отримала 500 тис. захисних масок

500 тис. захисних масок отримала Укрзалізниця в рамках комплексної програми боротьби з епідемією COVID-19. Захисні засоби призначені для працівників філії «Пасажирська компанія», переважно провідників поїздів.

«Вперше до контролю якості продукції ми залучили фірми-конкуренти, які переконалися, що маски відповідають усім стандартам захисту. Це справедливий, прозорий та зрозумілий спосіб співпраці Укрзалізниці з партнерами, який ми будемо практикувати й надалі», — заявив в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовский.

За словами Перцовського, Укрзалізниця вирішує вкрай складну задачу, забезпечуючи ритмічну роботу пасажирського транспорту за умов складної епідеміологічної ситуації та карантину. «Мобільність населення, мобільність трудової сили — основа роботи економіки. Сьогодні важко всім: центральній владі, місцевому самоврядуванню, бізнесу. Саме тому збереження рівня пасажирських перевезень за умов дотримання всіх правил безпеки — це навіть не обов’язок, це — місія», — додав Олександр Перцовський.

Передача захисних масок відбулася напередодні Дня залізничника.

Нагадаємо, раніше керівництво Укрзалізниці озвучило плани розвитку компанії, який допоможе вже 2021 р. вивести її з кризи та забезпечити високий рівень прибутковості. Цей план передбачає насамперед зростання обсягів вантажних перевезень і масову модернізацію вагонів та локомотивів.