Управління економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці виявило збитки на 203 млн грн

Працівники управління економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» під час проведення перевірок виявили факти, що можуть свідчити про кримінальні правопорушення посадових та службових осіб компанії, внаслідок дій яких компанії за період з 2018-2020 роки завдано збитків на суму понад 203 млн грн. За результатами рекомендовано притягнути до дисциплінарної та адміністративної відповідальності 110 посадових осіб.

Працівники управління економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці постійно проводять службові перевірки діяльності філій та департаментів компанії. Упродовж вересня-жовтня цього року були виявлені порушення, які призвели до багатомільйонних збитків – на рівні близько 203 млн. грн.

Загалом, такі факти порушень було встановлено щодо 110 посадових осіб Укрзалізниці. Також інформація про виявлені правопорушення передана правоохоронним органам для проведення досудового розслідування діяльності посадових та службових осіб АТ «Укрзалізниця», дії яких спричинили завдання багатомільйонних збитків.

Однією з головних цілей діяльності нового керівництва компанії є викорінення корупції, запобігання зловживанням та крадіжкам у галузі. Для цього посилюється контроль за використанням коштів всередині компанії та взаємодія з правоохоронними органами для розслідування фактів зловживань, притягнення винних до відповідальності.