В Монголії підписано контракт на будівництво залізниці довжиною 547 км

Компанія Northern Railways (монгольське дочірній підрозділ австралійської вугледобувної компанії Aspire Mining) підписала контракт на інженерні розробки, матеріально-технічне постачання і будівництво залізниці Ерденет – Овоот з китайським спільним підприємством, сформованим компанією China Gezhouba International Engineering і корпорацією China Railways 20 Bureau Group. Про це повідомляє видання “Железные дороги мира”. Ця лінія протяжністю 547 км є частиною коридору Northern Rail, що з’єднує Китай і Росію через Монголію в рамках ініціативи “Один пояс, один шлях”

Максимальна фіксована вартість робіт за контрактом 1,58 млрд доларів США. Враховано можливий вплив результатів подальших дослідницьких і інженерних робіт, оцінки ризиків, пов’язаних зі станом ґрунту, інфляційні очікування протягом 5-річного періоду будівництва.

У жовтні 2017 року Aspire Mining, Northern Railways і China Gezhouba Group (CGGC) підписали меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким CGGC доручалося виконання другого, заключного етапу підготовки банківського техніко-економічного обґрунтування проекту лінії. Також було укладено угоду, в рамках якого CGGC придбала 51% акцій Northern Railways в рахунок майбутніх інвестицій в проект.