Укрзалізниця модернізувала вагони СВ на власних потужностях

Укрзалізниця відновила вагони СВ на власних потужностях у депо станції Каховка: повністю модернізовано кузов та оновлено інтер’єр, подовжено їхній термін служби на 14 років.

Відремонтований рухомий склад у кількості два вагони Укрзалізниця планує задіяти для перевезень пасажирів у напрямку Лисичанська. Цьогоріч заплановано оновити таким ремонтом ще три вагони СВ та 24 переобладнати на вагони із меблями, що трансформуються.

Капітально-відновний ремонт (КВР) одного вагона обійшовся Укрзалізниці в 11,5 млн грн. Це у половину менше, ніж придбати новий. Тепер оновлений рухомий склад має великий ресурс для використання — із початкових 28 його подовжено до 42 років, а також сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки зі склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів. Змонтовано шафу управління і контролю електрообладнання пасажирського вагона та облаштовано у вагоні екологічно чистий туалет.

Нагадаємо, що у 2021 р. Укрзалізниця планує інвестувати в інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 26 млрд грн.