Італійська корпорація Salini Impregilo побудує залізницю в Туреччині

Італійська інженерно-будівельна корпорація Salini Impregilo в складі спільного підприємства з турецькою будівельною компанією Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret уклала контракт вартістю 530 млн євро на будівництво залізничної ділянки протяжністю 153 км швидкісної лінії Халкали – Капікуле в Туреччині. Про це повідомляє видання “Железные дороги мира”.

Зазначається, що лінія протяжністю 230 км для руху поїздів з максимальною швидкістю 200 км / год стане складовою частиною нового маршруту Orient Express, який пролягає між Стамбулом і кордоном з Болгарією. Також ця лінія увійде в транс’європейський коридор (TEN-T) “Схід – Середземномор’я”, який пов’язує Центральну Європу з портами Північного, Балтійського, Чорного і Середземного морів. Рішення про будівництво цієї ділянки було ухвалене в липні 2020 року

Salini Impregilo має 50,01% акцій у цьому СП, інший капітал належить Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret. Усіма роботами з проекту опікується генеральна дирекція Державних залізниць Туреччини (TCDD).

У межах контракту передбачаються роботи з електрифікації, монтажу пристроїв СЦБ та інші будівельні роботи нульового циклу. Будівництво планується завершити за 4 роки. Проект фінансується Євросоюзом на кошти Європейського інвестиційного банку (EIB).