Deutsche Bahn шукають нові методи боротьби із бур’янами на коліях

Контроль забур’яненості важливий для забезпечення функціонування залізниць. Серед можливих альтернатив, які бачить Deutsche Bahn для знищення небажаної рослинності — гаряча вода, електричні удари або ультрафіолетове світло. Про це повідомляє Інфоіндустрія.

Оператор залізниці є найбільшим у Німеччині користувачем гліфосату й закуповує майже 65 тонн гербіциду на рік, щоб зупинити поширення бур’янів на коліях.

Разом із Федеральним Міністерством охорони навколишнього середовища (Bundesumweltministerium) вони хочуть розпочати дослідницький проект для безпечного експлуатації залізниць.

«Ми хочемо створити дослідницький проект, щоб знайти ефективні способи для екологічно чистої експлуатації нашої 33 000 км мережі, без гліфосату», — заявив керівник інфраструктури Рональд Пофалла.

Міністр охорони навколишнього середовища Німеччини Свенья Шульце привітала цю ініціативу:

«Гліфосат вбиває комах, тому ми збираємося заборонити його в Німеччині», — сказала вона.

Довідка:

Гліфосат — хімічна сполука з групи фосфонатів (солi фосфітної кислоти) і є основним компонентом найпоширеніших біологічно активних гербіцидів широкого спектру дії, що застосовується з другої половини 1970-х років у всьому світі у традиційному сільському господарстві для боротьби з бур’янами