Деталі проєкту нової програми страхування для працівників Укрзалізниці

Оновлений поліс добровільного медичного страхування для команди Укрзалізниці покликаний забезпечити необхідним захистом тих, хто працює в одній із наймасштабніших галузей держави.

Як повідомляє філія «Центр охорони здоров’я», нові опції програми страхування — якісні та дорогі. Ці кардинальні зміни є обов’язковим фактором для розвитку не лише медичної галузі, а й для рівня медичного сервісу та соціального захисту співробітників. Нова програма дасть змогу забезпечити страховками всіх працівників галузі. Це масштабний проєкт, що покриває всі можливі ризики, аби кожен член команди Укрзалізниці почувався у безпеці та знав, що його цінують.

Розмір страхової суми для працівників за новою програмою страхування становить 150 тис. грн.

Насамперед розширення програми стосуватимуться необхідної додаткової опції — це покриття COVID-19. А також: профілактичні медичні огляди працівників, профілактичний огляд згідно з КЗпП, стоматологічна допомога, вагітність та пологи, обстеження у зв’язку з вагітністю та пологами, загострення хронічних хвороб.

Взагалі додавання покриття випадків із хронічними захворюваннями — достатньо ризикований та дорогий продукт. Адже у багатьох людей, особливо із сезонним послабленням імунітету, загострюються типові хвороби. Але Укрзалізниця взяла на себе відповідальність, аби її працівники взагалі не переймалися через лікарняні.

Крім того, у поліс для співробітників додали страхування родичів за корпоративними тарифами. Сюди входять: гінекологія, урологія та усі методи сучасної діагностики.

В рамках амбулаторної допомоги додатково буде включено:

— лабораторно-діагностичні обстеження за медичними показаннями (клінічні, біохімічні, цитологічні, серологічні, бактеріологічні та інші, у тому числі з використанням спеціальних діагностичних препаратів, тест-систем) та за призначенням лікаря;

— діагностичні процедури та маніпуляції;

— інструментальні обстеження за медичними показаннями (ЕКГ, ЕФГДС, рентгенографія, ультразвукова діагностика, реографія) за призначенням лікаря;

— фізіотерапевтичні процедури (аерозольтерапія, світло-, електро-, водолікування, грязелікування та інші) за призначенням лікаря.

В рамках стаціонарної допомоги в тому числі можно буде отримати покриття таких послуг:

— ЕКГ, ЕЕГ, РЕГ, ЕХОКГ, ендоскопія, УЗД, рентгенографія;

— проведення терапевтичного та хірургічного лікування (з повним забезпеченням послуг медперсоналу, виробами медичного призначення, витратними матеріалами);

— забезпечення медикаментами та медичними виробами (за призначенням лікаря), доставка медикаментів до стаціонару;

— забезпечення медичними пристосуваннями, необхідними для лікувальних, діагностичних та хірургічних маніпуляцій, а саме: імплантати (стенти, протези, грижові сітки, металоконструкції для остеосинтезу);

— супровід стаціонарного лікування: післяопераційне лікування, виконання необхідних медичних процедур та маніпуляцій, фізіотерапевтичні процедури (проведення фізіотерапевтичних процедур та лікувальної фізкультури, що призначені лікарем та необхідні для відновлення функцій органів і систем після захворювань, травм та станів).

У страхування для працівників Укрзалізниці також будуть додани критичні захворювання, такі як: туберкульоз, онкологія, цукровий діабет.

До нової програми включили й додаткові послуги:

— Лікування хронічних захворювань в стадії ремісії.

— Розширене медикаментозне покриття.

— Дорсопатія (лікування захворювання суглобів).

— Алергологія, дерматологія та імунологія.

— Жіноче/чоловіче здоров’я (гінекологія/урологія).

— Забезпечення експрес-аптечкою.

— Діагностика ЗПСШ.

— Корекція зору (офтальмологічні послуги).

— Профілактика від грипу.

— Відновлювально-реабілітаційне лікування.

Нова програма страхування команди Укрзалізниці створена із максимальним урахуванням потреб працівників. Страхова сума не просто збільшена, а й дійсно покриває випадки, які не передбачав минулий поліс. Це великий і важливий крок для соціального захисту людей, а також для розвитку корпоративної медичної системи України.