В Іларіоновому встановили меморіальну дошку колишньому начальнику КМС-6 Придніпровської залізниці Олексію Лаврику

Нещодавно в смт Іларіонове на будинку № 14-А по вул. Європейській відкрили меморіальну дошку почесному залізничнику, заслуженому працівнику транспорту України, лауреату Державної премії України Олексію Лаврику. Протягом 40 років (1963—2003 рр.) він очолював колійну машинну станцію (КМС) № 6 Придніпровської залізниці, зробив значний внесок у розбудову та благоустрій цього населеного пункту і був удостоєний звання Почесного громадянина Синельниківського району.

Через карантинні обмеження великих урочистостей не проводили: зібралися лише представники селищної ради, декілька працівників і ветеранів КМС, родичі та дружина Олексія Никандровича й ініціаторка увіковічення пам’яті Лаврика, ветеранка станції Нижньодніпровськ-Вузол Лідія Лазарєва.

Довідка

З 1965-го до 1994 р. за ініціативою Олексія Лаврика господарським способом побудувано 10 будинків, дитсадок та інші об’єкти інфраструктури, які зараз передані селищу. В 1994-му, після введення в експлуатацію останнього будинку, в ньому отримала квартиру і родина Олексія Лаврика, яка переселилася з вагончика, де прожила 31 рік.