У Німеччині пропонують наново відкрити 4000 км ліній для пасажирських перевезень

Об’єднання асоціації німецьких транспортних компаній (ApS) та Союз транспортних підприємств країни (VDV) пропонують відкрити 238 закритих або вантажних ліній для пасажирських перевезень. Про це повідомляє railjournal.com.

Загальна протяжність указаних ліній становить 4016 км. Згідно з аналізом, опублікованим на початку місяця, три мільйони німецьких жителів наразі не мають доступу до залізничних послуг у 291 містах.

Таким чином відкриття ліній покликане зменшити цю кількість та підвищити мобільність населення. Автори дослідження вказують, що раніше уряд Німеччини направив 10 млрд євро на відновлення та електрифікацію колій у період 2021-2031 р.

Зауважується, що з початку реформування залізничного транспорту в Німеччині (1994 рік) пасажирська мережа скоротилася на 3600 км. Також було закрито 2500 км вантажних ліній. Більшість ліній були закриті в Східній Німеччині. Відтоді відновлено лише 933 км.

Нагадаємо, у Німеччині стартували випробування цифрового автоматичного зчеплення вантажних вагонів, які триватимуть до грудня 2022 року. Вартість випробувань 13 млн євро.