Володимир Жмак зустрівся з Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом та представниками швейцарської компанії Schwihag AG – виробником систем для верхньої будови колії.

Зустріч Володимира Жмака та Клода Вільда пройшла в рамках продовження співпраці на міждержавному рівні в інфраструктурній галузі в межах домовленостей, досягнутих в ході державного візиту в Україну Президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Соммаруги в липні цього року.

Взаємодія України та Швейцарії триває, а залізнична галузь – одна з найбільш важливих сфер співпраці між двома країнами. Зокрема, Укрзалізниця вже успішно взаємодіє із швейцарськими партнерами в рамках співпраці з ЄБРР щодо реконструкції залізничної інфраструктури Транс’європейської транспортної мережі.

Важливо зауважити, що Укрзалізниця відкрита і до інших інфраструктурних проєктів, які сприятимуть руху компанії вперед та базуватимуться на принципах взаємовигідного співробітництва. Співпраця з усіма зацікавленими сторонами – міжнародними партнерами держави, бізнесом, фінансовими організаціями є одним із головних векторів розвитку Укрзалізниці, що сприятиме росту економіки України, адже саме Укрзалізниця є одним з локомотивів розвитку держави.

Нагадаємо, що в 2020 році АТ «Укрзалізниця» спільно з ЄБРР було проведено тендер на закупівлю матеріалів верхньої будови колії. Швейцарська компанія Schwihag AG виграла один з лотів – на постачання дюбельного скріплення. Загалом до кінця 2020 року планується обладнати новими скріпленнями виробництва Schwihag AG 138 км колій Укрзалізниці.