У Нідерландах з 2021 року почнуть випробовувати безпілотні маневрові локомотиви

У 2021 році нідерландський оператор залізничної інфраструктури ProRail спільно з Alstom розпочне випробовування автопілоту на маневрових локомотивах. Про це повідомляє railway-news.com.

За інформацією видання, це буде перше європейське випробуванням автоматизованого маневрового руху. На думку авторів випробувань, це дозволить збільшити потужність наявної інфраструктури. Реалізація проєкту також має подвоїти обсяги вантажоперевезень залізницею.

Прототип буде оснащено автоматичним контрольним обладнанням GoA4 від Alstom, інтелектуальною технологією виявлення та розпізнавання перешкод. Крім цього, він зможе самостійно починати рух та зупинятися, управляти тягою й гальмами, проводити зчеплення вагонів. Зауважується, що локомотивна бригада під час випробувань буде присутня в локомотиві для здійснення контролю за безпекою руху.

Нагадаємо, раніше американська компанія Wabtec на заводі в Ері почала  випробовування прототипу акумуляторного локомотива потужністю 400 к.с. У 4 кварталі цього року очікується початок тестування на залізниці штату.