Укрзалізниця придбала 12 автопаливозаправників за 21,2 млн грн

Укрзалізниця уклала договір із ТОВ “Укравтокомплект лтд” щодо поставки 12 автопаливозаправників — загальна вартість договору становить 21,24 млн грн. Про це відомо з порталу державних публічних закупівель ProZorro.

Тендер на закупівлю машин оголосила філія “Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд” ще в липні. Орієнтовна вартість становила 21,276 млн грн. На торги подалось 5 підприємств, проте пропозицію трьох них тендерний комітет відхилив.

У результаті без конкуренції (учасники не торгувались) на торгах перемогу здобуло ТОВ “Укравтокомплект лтд”, яке тепер до кінця року має поставити Перевізнику машини МАЗ. Відповідний договір було укладено 28 жовтня.

Що цікаво, весною УЗ оголошувала аналогічний тендер  на закупівлю 13 автопаливозаправників (на одну одиницю більше), але потім торги було скасовано  через брак фінансування. Як бачимо, мова йшла про економію на закупівлі однієї машини.

Також весною Перевізник планував замовити встановлення автоматизованої системи обліку пального, але згодом торги також були скасовані.