Впродовж десяти місяців на коліях залізниці сталося дев’ять ДТП

За 10 місяців 2020 року на переїздах та коліях регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» сталося 9 дорожньо-транспортних пригод, травмовано три особи, одна людина загинула

.В порівнянні з 2019 роком свідчить, що водії не стали більш обачними : торік за такий же період було зафіксовано також 9 дорожньо-транспортних пригод, травмовано одну особу, загинуло дві .

Під час розслідувань було встановлено, що у всіх випадках винуватцями були водії автомобілів, які порушили правила дорожнього руху, нехтуючи елементарними вимогами безпеки, і поставивши під загрозу своє життя та життя пасажирів.

Вкотре наголошуємо, що залізничні переїзди є об’єктами підвищеної небезпеки. Проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги і суворого дотримання правил дорожнього руху.

Залізничники звертаються до водіїв з проханням не ставити під загрозу своє життя, своїх пасажирів, людей, що знаходяться в пасажирських поїздах та поблизу залізничного переїзду. Від вас залежить добробут рідних та близьких. Будьте пильними і обережними!