У січні-жовтні 2020 року водії автотранспорту скоїли 11 ДТП на переїздах та коліях Придніпровської залізниці

За 10 місяців 2020 року на переїздах та коліях регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 11 дорожньо-транспортних пригод за участю автотранспорту, 3 людини загинули, ще 8 отримали травми.

У порівнянні з аналогічним періодом 2019 року кількість дорожньо-транспортних пригод зросла на 83% (торік сталося 6 випадків), кількість постраждалих – ще значніше (за минулий рік одна людина загинула та одна травмована).

Усі цьогорічні ДТП сталися з вини водіїв автотранспорту, що знехтували правилами дорожнього руху під час перетину залізничних колій й наразили себе на небезпеку.

Востаннє – 9 листопада, коли на 191 км перегону Самарівка – Нижньодніпровськ-Вузол легковик ВАЗ-21099, яким керував нетверезий водій, зніс огороджувальні стовпчики залізничного переїзду і врізався в опору освітлювальної мережі. Легковий автомобіль не підлягає відновленню, 23-річний винуватець ДТП у вкрай тяжкому стані доправлений до реанімаційного відділення однієї з лікарень м. Дніпро.

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає водіїв автотранспорту неухильно дотримуватись правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій. Це унеможливить пошкодження чи руйнування залізничної інфраструктури й особистого майна громадян, убереже учасників руху від більш трагічних наслідків – втрати здоров’я або життя.