Укрзалізниця оголосила закупівлю вугілля за рамковою угодою на 2021 рік

Філія «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» оголосила конкурсний відбір постачальників кам’яного вугілля для потреб залізничної галузі на 2021 рік за рамковою угодою. Компанія вперше застосовуватиме цю прогресивну модель для закупівлі твердого палива. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак у своєму телеграм-каналі.

Загалом планується закупівля майже 26,2 тис. тонн вугілля кам’яного марки ДГ (13-100) на орієнтовну суму 84,5 млн грн. Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій на дану закупівлю є ціна. Передбачається обрати 20 учасників, з якими буде укладено рамкову угоду.

Як зауважив керівник компанії, такий алгоритм закупівлі вирішує питання комплексно: залучає широке коло постачальників, дозволяє відійти від практики закупівлі продукції у періоди пікового зростання ціни, отримати справедливу і максимально вигідну ціну, а також забезпечити безперебійне постачання твердого палива впродовж всього року.

У свою чергу постачальники зможуть брати участь у закупівлі на абсолютно рівних, конкурентних умовах, заздалегідь планувати логістичні витрати, графік відвантаження.

Загалом компанія планує оголошувати відбори за рамковою угодою щонайменше раз на місяць – це дасть змогу учасникам з різним обсягом середньомісячної реалізації продукції конкурувати між собою. Надалі УЗ планує застосовувати рамкові угоди за максимально широкою номенклатурою товарів та послуг, щоб комплексно та ефективно вирішувати питання закупівель в галузі.

Укрзалізниця запрошує всіх постачальників кам’яного вугілля взяти участь у процедурі закупівлі за рамковою угодою. Пропозиції від учасників закупівлі приймаються до 14 грудня 2020 року.