Тайвань отримає 68 електровозів Toshiba

Банк Тайваню уклав з японською компанією Toshiba Infrastructure Systems & Solutions (TISS) контракт вартістю близько 40 млрд ієн (388 млн дол. США) на поставку 68 електровозів і запасних частин до них для транспортної адміністрації острова. Про це повідомляє журнал “Железные дороги мира”.

Як зазначається, електровози для роботи на лініях колії 1067 мм будуть побудовані на заводі Toshiba в Футю (Японія). Вони можуть використовуватися як в пасажирському, так і у вантажному сполученні. Перші локомотиви повинні надійти замовнику у 2022 році.

«TRA вперше після 1992 року замовляє нові локомотиви, і це буде перша поставка локомотивів, повністю побудованих в Японії. Контракт став продовженням співпраці Toshiba з TRA. Починаючи з 2000 року японська компанія поставила електрообладнання для 700 вагонів приміських електропоїздів серії 600 спорудження компаній Daewoo і Hyundai. У 2018 році TISS отримала замовлення на тягове електрообладнання для 52 нових 10-вагонних приміських електропоїздів спорудження компанії Hyundai Rotem, які повинні увійти в експлуатацію в кінці 2020 г. Крім того, з моменту відкриття на Тайвані високошвидкісного сполучення TISS на регулярній основі поставляє корпорації Taiwan High Speed Rail електрообладнання для рухомого складу, підлогових систем тягового енергопостачання, систем управління рухом поїздів тощо. Toshiba вважає Тайвань одним з найважливіших ринків для своєї залізничної продукції», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у січні 2019 року TRA також підписала з компанією Hitachi контракт вартістю 44,3 млрд нових тайваньських доларів (1,45 млрд дол. США) на поставку 50 12-вагонних міжміських електропоїздів. У жовтні 2019 року TRA назвала компанію Stadler кращим постачальником за підсумками тендера на поставку 34 тепловозів на суму 165 млн євро.

TRA закуповує локомотиви і електрорухомий склад в рамках 10-річного Плану оновлення парку вартістю 100 млрд нових тайваньських доларів, що передбачає, зокрема, придбання приблизно 1300 од. рухомого складу.