Експлуатаційне вагонне депо Коломия нарощує рівень професіоналізму

Минулого літа експлуатаційне вагонне депо Коломия регіональної філії «Львівська залізниця» атестоване на право виконання планових видів ремонту вантажних вагонів — деповського і капітального, а також їхнє технічне обслуговування з відчепленням від поїзда.

Автогальмівне відділення підприємства за підсумками атестації перейменоване у контрольний пункт автогальм, у зв’язку з розширенням сфери діяльності та появи можливості ремонту й випробування головних і магістральних частин вантажних повітророзподільників.

Для збільшення технічних можливостей підрозділу на початку 2020 р. сюди з пасажирського вагонного депо Чернівці передали стенди, шаблони та калібри для ремонту і випробування головних та магістральних частин повітророзподільників, відповідно до вимог інструкцій з ремонту гальмівного обладнання.

У грудні цього року в експлуатаційному вагонному депо Коломия запланована також атестація калібрувальної лабораторії, в якій здійснюється технічний контроль засобів вимірювальної техніки і контроль за придатністю засобів допускового контролю згідно з графіком, як для власних потреб, так і для експлуатаційного вагонного депо Клепарів, дільниці якого розташовані в межах Івано-Франківщини.