Хочемо повернути у поїзди харчування, — Олександр Перцовський

Укрзалізниця закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг на вокзалах та у поїздах. Насамперед це стосується організації харчування пасажирів під час подорожей. Звичайно, з урахуванням епідемічної ситуації. Про це повідомив в. о. члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

«Перше, над чим працюватимемо найближчим часом, — забезпечення пасажирів харчуванням під час подорожей. Є комерційні організації, які бажають надавати такі послуги. Ми, зі свого боку, готові стати платформою та тестувати різні формати. Головне, що ми вимагаємо, щоб враховувалися нові реалії, зокрема епідемічна ситуація», — розповів Олександр Перцовський.

За його словами, наразі розглядається варіант інтеграції в систему онлайн-продажу квитків опції замовлення їжі в поїзді. Наприклад, пасажиру буде запропоноване певне меню, яке заздалегідь буде підготовлене та передане у вагон провідникам відповідно до замовлення. Компанія чекає на ініціативу з боку бізнеса. Послуги можна буде протестувати, а потім провести відкритий конкурс та масштабувати на всі поїзди.

Також директор філії «Пасажирська компанія» розповів, що Укрзалізниця готова розглянути бізнес-плани щодо надання у поїздах й інших послуг: «Це може бути продаж періодичних видань чи то надання доступу до інтернету, Wi-Fi. Ми зацікавлені у тому, щоб з’являлися приватні компанії, які розвиватимуть сегменти додаткових послуг, адже наша мета — повернути пасажирів у поїзди та надати їм гідний рівень комфорту під час подорожей».