Rail Baltica шукає підрядника з нагляду за CCS

RB Rail, яка контролює проект Rail Baltica, оголосила тендер на підрядника інженерних послуг для нагляду за проектуванням, закупівлею та встановленням систем управління, управління та сигналізації на лінії.

Тендер буде проводитись у два етапи конкурсної процедури, а кінцевий термін подання заявок на перший етап – 30 листопада.

Контракт на послуги з інженерних послуг з CCS охоплює наступні заходи, які сприятимуть успішному розгортанню підсистем CCS:

– підготовка технічних умов на закупівлю проектно-будівельних робіт

– допомога під час оцінки технічних пропозицій

– нагляд за проектно-будівельними роботами, та нагляд за випробуванням і введенням в експлуатацію.

Контракт є необхідною умовою для повного контракту на підсистеми CCS, який буде підтримувати повноцінну роботу і включатиме постачання системи управління дорожнім рухом, блокування та системи ETCS біля траси, системи передачі та зв’язку, радіо та енергосистеми.

«Наш план полягає у забезпеченні єдиного та сумісного рішення CCS на всій 870-кілометровій залізничній лінії Baltica, – каже пан Кайдо Ціммерманн, тимчасовий головний технічний директор RB Rail.

Rail Baltica – це залізничний проект загальної колії довжиною 870 км, який має на меті забезпечити безперервне залізничне сполучення між Польщею та трьома країнами Балтії – Естонією, Латвією та Литвою.