На Придніпровській залізниці ВОХРівці затримали 26 «металістів» та «чорних лісорубів»

На початку листопада в регіональній філії «Придніпровська залізниця» попереджено 20 крадіжок вантажів і майна залізничної інфраструктури та затримано за спробу їхнього скоєння 26 осіб (у чотирьох випадках — із транспортними засобами).

Так, поряд зі станцією Павлоград I оперативна група СК з профілактичної роботи в районі елеватора на гарячому за розобладнанням деталей верхньої будови колії затримала вісьмох осіб. Зловмисники встигли демонтувати 1 м рейки Р-65, 3 м контррейки, дві опори ручного перевідного механізму, кришки стрілочного переводу, а також зрізали 8 м високовольтного кабелю. Загальна сума вилученого майна залізниці — орієнтовно 2,3 тис. грн.

Трохи пізніше на станції Кривий Ріг-Головний за крадіжку деталей рухомого складу теж затримано «металіста». З вагона, що перебував на 19 колії парку накопичення, він зняв головну та магістральну частини повітророзподільника. Сума збитку — орієнтовно 18 тис. грн.

Активізувались і «чорні лісоруби», які незаконно спилюють дерева у смузі відведення залізниці. Лише за сім днів листопада оперативні групи підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії попередили п’ять таких випадків на різних дільницях залізниці: Чаплине—Мечетна, Федорівка—Обільна, роз’їзд Полівський—Божедарівка, Славгород—Новогупалівка, П’ятихатки—Ерастівка.