Китайський NDRC схвалив проект швидкісного залізничного транспорту на суму 12,86 млрд доларів

Комітет державного планувальника Китаю з питань національного розвитку та реформ (NDRC) затвердив високошвидкісний залізничний проект у розмірі 85,1 млрд. Юанів (12,86 млрд. Доларів США) у південно-західній частині країни.

Проект з’єднає столицю провінції Сичуань Ченду з містами до муніципалітету Чунцин, повідомляє Reuters з посиланням на заяву NDRC.

Загалом, проект включатиме будівництво залізниці в розмірі 432,4 км.

Цей крок настає через кілька днів після того, як Китай розпочав будівельні роботи на головному залізничному сполученні в Тибеті, яке з’єднає провінцію Сичуань з Нінчі.

Проект має стратегічне значення, оскільки забезпечить залізничне сполучення аж до кордону з Індією на тлі постійної напруженості між двома сусідами.

За даними Global Times, президент Китаю Сі Цзіньпін назвав проект великим кроком на підтримку “економічного та соціального розвитку західного регіону”, а також “у захисті національної єдності”.

Залізниця Сичуань-Тибет довжиною 1011 км з’єднає Яань у провінції Сичуань та Ніньчі в автономному регіоні Тибету на південному заході Китаю.

Очікується, що проект зіткнеться з проблемами будівництва через пересічені рельєфи та складні геологічні та кліматичні умови в регіоні.