KTZ Express організувала контейнерний потяг з Китаю до Туреччини через Казахстан

Казахська KTZ Express спільно з ADY Контейнер (Азербайджан), GR Logistics (Грузія) і Pasifik Eurasia Logistics (Туреччина) організувала відправку чергового контейнерного поїзда з Китаю до Туреччини по Транскаспійському маршруту транзитом через Казахстан. Про це повідомляється на сайті компанії.

Поїзд, що складається з 43 сорокафутових контейнерів з різними вантажами прибув на територію Казахстану через станцію Алтинколь (Казахстан). Далі на фідерному судні «Beket-Ata» вантаж був доставлений з порту Актау (Казахстан) в азербайджанський порт Алят, звідки він відправився на грузинську ст. Ахалкалакі й далі до турецького міста Ізміт.

Загальний час прямування склав 14 днів. Примітно, що маршрут від ст. Алтинколь до ст. Ахалкалакі поїзд подолав за рекордні 10 днів.“

Варто зазначити, що, попри деякі обмеження у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, перевезення вантажів  Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом (ТМТМ) здійснюється безперебійно з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм”, – зазначили в KTZ Express.

Довідка: АТ «KTZ Express» – мультимодальна транспортно-логістична компанія, 100% акціонером якої є національна залізнична компанія Казахстану (АТ «Національна компанія „Қазақстан темір жолы“»)

АТ «KTZ Express» надає повний спектр транспортно-логістичних послуг у всіх видах сполучень, інтегрує перевезення залізничним, морським, авіа та автотранспортом, з використанням портової і аеропортової інфраструктури, мережі складів і терміналів.