Столичний завод «Транссигнал» налагоджує виробництво нової продукції

Київський електротехнічний завод «Транссигнал» — одне з найстаріших підприємств залізничної галузі — нещодавно відзначив 145 років. Протягом останніх років підприємству вдалося не лише зберегти виробництво основної продукції (приводів для стрілочних переводів та дросель-трансформаторів), а й освоїти нові види робіт.  

Так, після значного падіння обсягів, що відбулось у 2014 р., виробництво відновлене і стрімко зростає. За дев’ять місяців минулого року «Транссигнал» випустив 637 приводів для стрілочних переводів. Аналогічний показник нинішнього року — 897 приводів, що майже на 41 % більше. Обсяги виробництва дросель-трансформаторів у нинішньому році зросли майже удвічі. За дев’ять місяців виготовлено 485 одиниць, тоді як за аналогічний період минулого року — 248.

Як розповів  заступник головного інженера «Транссигналу» Андрій Негерей, для того щоб поліпшити економічні показники, завод налагоджує виробництво нової продукції. Зокрема, йдеться про капітальний ремонт уповільнювачів вагонів. Крім того, на підприємстві розроблено та зібрано перші зразки автоматичного шлагбаума для залізничних переїздів, перемичок та з’єднувачів для підключення колійних пристроїв тощо. Дослідні зразки цих виробів успішно пройшли експлуатаційні випробування та дозволені для проведення розширеної дослідної експлуатації на об’єктах Укрзалізниці.