Bombardier Transportation поставить 10 Многосістемность електровозів TRAXX MS3 для Люксембургу

Оператор вантажних перевезень CFL Cargo (спільне підприємство залізниць Люксембургу і сталеливарного холдингу ArcelorMittal) 18 листопада 2020 року підписав контракт на закупівлю 10 Многосістемность електровозів TRAXX MS3 виробництва Bombardier Transportation. Їх поставки почнуться в 2021 р.

Локомотиви можуть експлуатуватися на лініях, електрифікованих як на змінному струмі напругою 15 і 25 кВ, так і на постійному струмі (3 кВ), а п’ять з них обладнані дизелями «останньої милі» для використання на коротких неелектрифікованих ділянках.

Електровози TRAXX MS3 планують застосовувати не тільки в Люксембурзі, але і на транскордонних маршрутах, що проходять по залізницях Німеччини, Польщі, Австрії, Бельгії та Франції.

Багатосистемність локомотиву дозволить CFL Cargo прискорити транскордонні вантажні перевезення. Це, в свою чергу, сприятиме виконанню завдання в рамках екологічної ініціативи New Green Deal по збільшенню до 30% частки залізничного транспорту на європейському ринку вантажних перевезень 2030 р.

В даний час вже більше 2000 локомотивів сімейства TRAXX, побудованих на виробничих майданчиках компанії Bombardier Transportation, працюють на залізницях 20 країн, а їх щорічний сумарний пробіг досягає 300 млн км.