На перегоні Перегонівка—Володимирівка Одеської залізниці завершено реконструкцію 7 км колії

Нещодавно на перегоні Перегонівка—Володимирівка та прилеглих станціях регіональної філії «Одеська залізниця» було реконструйовано колію.

До робіт залучалися фахівці Основ’янської та Куп’янської колійних машинних станцій філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця». Безстикову колію до чорноморських портів вантажонапруженістю приблизно 80 млн т брутто прокладали з використанням закордонного скріплення, яке в Україні застосовується вперше.

Для реконструкції перегону Перегонівка—Володимирівка довжиною майже 7 км було виділене 16-добове вікно, ще по п’ять діб — на кожну з прилеглих до станцій колії.

Упродовж багатьох років для безстикової колії тут використовували скріплення КБ (із закладними болтами і гайками до залізобетонних шпал). Збирання ж нового експериментального скріплення Schwihag WSI-1-900-R65 зайняло втричі менше часу, оскільки має спрощену будову і до того ж втричі легше. Така економія дала свій результат: бригади виконували норму 500—650 м рейкошпальної решітки за зміну, що дало змогу вчасно впоратись із поставленим завданням.