СП «Кеоліс» керуватиме мережею легких залізниць Jiaxing

Влада громадського транспорту міста Цзясін, Китай, присвоїла Шанхай Кеоліс п’ятирічний контракт на експлуатацію та підтримку дволінійної мережі легких залізниць у місті, коли він відкриється в липні 2021 року.

Shanghai Keolis, спільне підприємство між Shanghai Shentong Metro Group (51%) і Keolis (49%) , сформує нове спільне підприємство під назвою Shenjia, яке має повноваження управляти мережею без контактної мережі, яка обслуговуватиме 4,65 мільйона жителів Цзясіна. Цзясін в районі Чжецзян примикає до Шанхаю в дельті річки Янцзи.

Мережа складатиметься з двох ліній протяжністю 15,6 км з 26 станціями, включаючи регіональну станцію Цзясін та Південну станцію Цзясін Південь, яка з’єднує швидкісні послуги. Потяги легкої залізниці надаватимуться з 20 CRRC LRV, а кількість пасажирів, як очікується, сягне 50 000 пасажирів на день.

Третя лінія буде додана в 2023 році, загальна довжина якої складе 35,7 км, із 55 станціями та 45 LRV.

Shanghai Keolis керуватиме новою компанією, створеною для експлуатації та обслуговування мережі, а також навчатиме 200 нових співробітників, включаючи водіїв, технічних працівників та службу підтримки споживачів.