Після восьмимісячної перерви знову курсуватиме потяг “Хмельницький — Лисичанськ”

У грудні знову курсуватиме потяг “Хмельницький – Лисичанськ”, названий на честь загиблого хмельничанина, командира роти розвідки лейтенанта Максима Яровця.

Поїзд № 138/137 курсуватиме щодня і проїжджатиме територією 5 областей України. Варто зазначити, що потяг не курсував упродовж 8 місяців через пандемію, відтак дістатися з Хмельницького до Луганщини без пересадок пасажири Укрзалізниці не могли.

“Цей поїзд називають рекордсменом, а його маршрут – одним із найпопулярніших в Україні. Минулого року він перевіз майже півтора мільйона пасажирів. Але особливим його вважають не через це.

Минулого року потягу присвоїли ім’я «Максим Яровець». Він єдиний в Україні названий на честь полеглого на Сході військового”, – зазначили у повідомленні.

У перший рейс із Хмельницького потяг вирушить 13 грудня о 17.24. До Лисичанська прибуде за 20 годин. Продаж квитків на потяг уже відкритий.

Так, до слова, поїздка у плацкарті потяга з Хмельницького до Лисичанська пасажиру обійдеться у 224 гривні. За місце в купе доведеться викласти 513 гривень. А ось за люкс – 1217.