Укрзалізниця передала НАБУ матеріали службової перевірки, яка виявила економічні правопорушення в компанії на понад 8,5 млн грн

Працівники апарату директора економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» встановили факти економічних правопорушень, які завдали компанії понад 8,5 млн грн збитків. Про це стало відомо в результаті службової перевірки регіональної філії «Південно-Західна залізниця», філії «Енергозбут» та департаменту електрифікації та електропостачання Укрзалізниці.

Так, під час службової перевірки діяльності зазначених структурних підрозділів члени комісії встановили факти самовільного, безоблікового та незаконного підключення сторонніх споживачів до електромереж регіональної філії “Південно-Західна залізниця”, що спричинило збитки на загальну суму понад 8,5 млн грн.

За фактами виявлених порушень та надання правової оцінки діям та бездіяльності працівників Укрзалізниці. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 18 працівників, ще двох осіб – до адміністративної. До того, трьом керівникам різних рівнів повідомлено про  невідповідність займаним посадам.

Матеріали службової перевірки Укрзалізниця передала до НАБУ.

Окрім цього, днями працівники СБУ при спробі отримати хабар затримали працівника Київської дистанції електропостачання регіональної філії “Південно-Західна залізниця”.

Укрзалізниця продовжує роботу в сфері запобігання корупційним ризикам та економічним правопорушенням та всіляко сприятиме правоохоронцям у розслідуванні виявлених протиправних дій.

Як повідомлялося раніше, Управління економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці виявило збитки на 203 млн грн за період з 2018 по 2020 рік.