У Сінгапурі збудують центр випробувань залізничної техніки за 450 млн доларів

Управління наземного транспорту Сінгапуру уклало контракт з південнокорейською GS Engineering & Construction Corp на будівництво першого в Південно-східній Азії центру випробувань залізничної техніки. Про це повідомляє railwaygazette.com.

Сума договору складає 450 млн доларів США. Майбутній центр матиме площу 50 га та 11 км випробувальних доріжок. Центр дозволить проводити випробування рухомого складу, управління рухом, а також здійснювати ремонт рухомого складу. Завдяки його зведенню, місцева залізнична галузь планує поглибити системну інтеграцію. Зокрема, постачальники зможуть проводити дослідження та розробки, використовуючи центр як полігон.

Сам об’єкт запроєктований на принципі подібних центрів у Німеччині, Південній Кореї та Японії. Перший етап будівництва має бути завершений до кінця 2022 року. Відкриття ж заплановано до кінця 2024 року. Повідомляється, що Південнокорейська компанія GS Engineering & Construction має досвід будівництва депо та станцій у Сінгапурі, а також звела подібний центр для випробувань поїздів у Південній Кореї.