Укрзалізниця виконає всі рекомендації ЄС та закінчить 2021 р. з прибутком

Укрзалізниця розробила бізнес-стратегію, завдяки якій компанія у 2021 р. отримає прибуток та продовжить реформу галузі. Також товариство врахує всі зауваження, опубліковані у звіті Європейського Союзу щодо реалізації Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Зокрема, Укрзалізниця на 2021 р. запланувала рекордні понад 27,2 млрд грн капітальних інвестицій, які дадуть змогу вивести компанію на сталий прибутковий рівень.

В Укрзалізниці також наголошують на якнайшвидшому прийнятті ключових законопроєктів щодо діяльності залізниці України, рекомендованих звітом ЄС. Йдеться про прийняття нового Закону України «Про залізничний транспорт України», яким передбачено, зокрема, відкриття ринку залізничних перевезень, удосконалення перевізного процесу небезпечних вантажів, розвиток мультимодальних перевезень тощо.

Прийняття цього закону — це нагальна необхідність для запровадження стандартів ЄС для залізничного транспорту України. Також Укрзалізниця розраховує на підтримку з боку європейських партнерів у цьому та інших стратегічних питаннях.

Нагадаємо, що до кінця наступного року Укрзалізниця планує завершити перепідпорядкування структурних підрозділів та виділити чотири вертикалі майбутнього холдингу АТ «Укрзалізниця»: вантажну, пасажирську, виробничу та інфраструктурну. Про це раніше повідомляв голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.