Україна вивчає співпрацю з Італією у розвитку швидкісних поїздів – Криклій

Також міністр запросив італійський бізнес до участі в проектах державно-приватного партнерства в морській і залізничній галузях.

Україна розглядає можливість співпраці з Італією у розвитку високошвидкісного залізничного руху, зокрема, у будівництві залізниці сполученням “Одеса – Київ – Львів – кордон з ЄС”.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на заяву глави відомства Владислава Криклія в ході його сьогоднішньої зустрічі з послом Італії в Україні Давіде Ла Чечилія.

“Владислав Криклій позитивно відзначив двосторонню співпрацю між Україною та Італією в галузі транспорту і підкреслив, що українська сторона зацікавлена в реалізації проекту високошвидкісного залізничного руху на території України… Глава Міністерства привітав зацікавленість італійського бізнесу у співпраці за даним проектом, зокрема з розробки ТЕО будівництва високошвидкісної залізниці сполученням “Одеса – Київ – Львів – кордон з ЄС “загальною протяжністю 896 кілометрів”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

За словами міністра, залучення провідних італійських компаній до реалізації такого масштабного проекту в Україні сприятиме розширенню економічних відносин між Україною та Італією.

Також міністр запросив італійський бізнес до участі в проектах державно-приватного партнерства в морській і залізничній галузях.

  • За словами Криклія, Україна зацікавлена у співпраці з південнокорейською компанією Hyundai Corporation в питанні розвитку високошвидкісної залізниці.

Джерело: https://www.unian.ua/economics/transport/ukrajina-vivchaye-spivpracyu-z-italiyeyu-u-rozvitku-shvidkisnih-pojizdiv-krikliy-novini-ukrajina-11207132.html