Перші контракти, укладені для RTS з Малайзії та Сінгапуру

Орган наземного транспорту Сінгапуру (LTA) присудив компанії Penta-Ocean Construction перший із двох цивільних контрактів на швидкісне залізничне сполучення Малайзія-Сінгапур загальною вартістю 932,8 млн. Сінгапурських доларів (699,56 млн. Доларів США).

Контракт охоплює будівництво станції RTS Link Woodlands North, тунелів та будівлі митниці, імміграції та карантину (CIQ) у Сінгапурі, яка буде зручно розташована на станціях Woodlands North та Bukit Chagar (в Малайзії). Це полегшить безперешкодні подорожі для пасажирів.

Очікується, що будівництво лінії RTS розпочнеться в першому кварталі 2021 року, а пасажирські перевезення – в кінці 2026 року.

Другий цивільний контракт за цим проектом, який включає будівництво віадука RTS Link, буде укладений у першому кварталі 2021 року.

Швидке залізничне сполучення Малайзія – Сінгапур буде 4-кілометровим залізничним трансфером між кінцевим пунктом Сінгапуру на Північній станції Вудлендс і Малайзійським терміналом на станції Букіт Чагар в Джохор-Бару. Лінія проходить через підземну станцію Woodlands North до надземної станції Букіт Чагар через 25-метровий міст через протоку Джохор.

Проект також включає депо, яке буде побудоване у Ваді-Хані, Джохор-Бару, Малайзія.

Так званий RTS Link буде автономною транзитною системою легкого залізничного транспорту, здатною обслуговувати до 10 000 пасажирів у пікові періоди, щогодини та в кожному напрямку. Завдяки CIQ пасажирам потрібно буде звільнити імміграційні органи Сінгапуру та Малайзії лише один раз у пункті відправлення. Після прибуття до Сінгапуру пасажири можуть продовжити подорож, переїхавши на північний вокзал TEL Woodlands.

Коли операції розпочнуться, залізничне сполучення між двома країнами ще більше покращить зв’язок між Сінгапуром та Джохором Бару та допоможе полегшити затори вздовж проїзної частини.

RTS Operations Pte Ltd, спільне підприємство, створене малайзійським Prasarana Malaysia Bhd та сингапурською SMRT Corporation Ltd, керуватиме системою швидкого транзиту Джохор Бару – Сінгапур.