На Південній залізниці майже 500 осіб затримано за адміністративні правопорушення

Упродовж січня – листопада 2020 року працівниками підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» під час проведення оперативно-профілактичних заходів затримано 488 сторонніх осіб.

За порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному поїзді, працівники воєнізованої охорони притягли до адміністративної відповідальності 345 громадян, 132 особи попереджено.

Також за 11 місяців 2020 року на регіональній філії «Південна залізниця» зафіксовано 98 випадків втручань здійснених сторонніми особами. Внаслідок цих втручань філії було нанесено матеріальних збитків на суму 1471 тис. грн. Щоб зберегти залізничне майно та вантажі, воєнізована охорона філії забезпечує супровід поїздів з вантажами. За вказаний період стрільцями воєнізованої охорони супроводжено 156343 вагонів із номенклатурними вантажами у складі 19615 поїздів.

Південна залізниця вкотре нагадує громадянам про адміністративну та кримінальну відповідальність за несанкціоновані втручання в діяльність залізничного транспорту й застерігає від таких протиправних дій.