Компанія Alstom спільно з ізраїльською Cylus займеться системами кібербезпеки для залізничного транспорту

Alstom завершила операцію з придбання за 7 млн ​​дол. США міноритарного пакета акцій ізраїльської компанії Cylus, що спеціалізується в сфері забезпечення кібербезпеки на залізничному транспорті. Alstom отримає одне місце в раді директорів компанії. Крім того, угода передбачає угоду про стратегічне партнерство, що дозволяє учасникам об’єднати зусилля і компетенції для створення найкращих рішень з кібербезпеки на залізничному ринку.

Створена в 2017 р. Cylus розробила набір сервісів для захисту об’єктів залізничного транспорту від кіберзагроз під загальною назвою CylusOne. Партнери спільно інтегрують технологію кібербезпеки в процеси, компоненти і рішення для галузі. Спочатку її впровадять на мережі ліній трамвая Тель-Авіва, добовий пасажиропотік на якій становить 200 тис. чол. У 2017 р. Alstom виграла тендер на поставку систем сигналізації та управління рухом на лінії трамвая Red Тель-Авіва.

Розроблені для складних і різноманітних умов залізниць і метрополітенів сервіси CylusOne сумісні з системою управління рухом поїздів по радіоканалу CBTC і європейською системою управління рухом поїздів ETCS. Технологія використовує машинне навчання для прискорення виявлення шкідливого програмного забезпечення і несанкціонованого проникнення. В системі реалізовані функції штучного інтелекту для визначення поведінки після виявлення загрози і ефективної протидії. CylusOne виявляє кіберзагрози для мереж сигналізації та управління рухом поїздів, зв’язку, бортових і підлогових систем.