Дві конкуруючі компанії – постачальники систем ETCS співпрацюватимуть для прискорення їх розгортання в Європі

Широке розгортання європейської системи управління рухом поїздів ERTMS / ETCS, яке є неодмінною умовою цифровізації залізничного транспорту, стримується через низку причин, в тому числі через брак так званих особливих модулів передачі (Specific Transmission Modules – STM). Вони служать інтерфейсом між бортовим обладнанням ETCS і застарілими системами сигналізації класу B. Про це йдеться в виданому в травні 2020 р. робочому плані координатора по ERTMS генеральної дирекції з мобільності і транспорту (DG Move) Європейської комісії.

Існують дві стратегії впровадження ETCS в Європі: з використанням двосистемних підлогових пристроїв, при якій оператори інфраструктури на всій мережі зберігають застарілі системи класу В паралельно з новою системою ETCS, і з використанням двосистемних бортових пристроїв, при якій оператори інфраструктури можуть поступово замінювати шляхові системи класу В новими пристроями.

Нормативні документи більшості європейських країн, крім Швейцарії та Люксембургу, вимагають оснащення рухомого складу поверх ETCS застарілими системами класу В, що робить їх наявність критично важливим фактором. Для вирішення цієї проблеми компанії Signalling (TSC) і CAF Signalling 4 грудня 2020 р оголосили про співпрацю в забезпеченні бортовими пристроями класу B. Партнери залишаються конкуруючими постачальниками систем ETCS, і їх спільна робота над апаратурою класу В, яка в доступній для огляду перспективі підлягає ліквідації, робить ринок менш конкурентним. Така співпраця, зване кооперативної конкуренцією, досить широко поширене в інших галузях економіки. Його результати учасники розраховують продемонструвати на виставці InnoTrans у 2022 р.