У новому розкладі руху число поїздів збільшується в Швейцарії, Швеції та Франції

Про введення 13 грудня 2020 р. нового розкладу руху поїздів оголосили Федеральні залізниці Швейцарії (SBB), шведський національний пасажирський оператор SJ і Національне товариство залізниць Франції (SNCF). 

SBB збільшили число поїздів, що прямують за маршрутом Цюріх – Санкт-Галлен – Мюнхен, з 3 до 6 пар на добу. Час в дорозі скоротиться на 45 хв, приблизно до 4 год, після введення в експлуатацію нових поїздів Astoro з вагонів що нахиляються кузовами. 

Час в дорозі поїздів IC5 між Цюріхом і Санкт-Галлені скорочується до 59 хв. Період курсування поїздів IC3 між Цюріхом і Куром у вечірній час продовжений на 1 ч, а тривалість поїздки зменшилась до півгодини. 

Час проходження поїзда IR70 за маршрутом Люцерн – Цуг – Цюріх без зупинки в Тальвіле скоротиться до 41 хв. Цим же потягом можна буде доїхати через аеропорт Цюріха і Санкт-Галлен до міста Кур. Таким чином, надається можливість поїздки в аеропорт Цюріха щопівгодини на поїздах IR70 і IR75 (по маршруту Люцерн – Цуг – Цюріх – Вайнфельден – Констанц).

Відкриття Ченерійского базисного тунелю скорочує час у дорозі між Цюріхом і Лугано до менш ніж 2 год, а між Цюріхом і Міланом – до 3 год 17 хв. Число поїздів на маршруті Цюріх – Мілан збільшено до 10 на добу, також введено в обіг поїзд між Цюріхом, Болоньєю і Генуєю. 

Слідом за відкриттям тунелю Еппенберг 12 жовтня 2020 р. SBB планують запустити потяг між містами Цофинген і Арау. Із завершенням робіт на східному березі Цугського озера відновлюється рух поїздів між Цугом і Гольдау, а час у дорозі скорочується майже на 20 хв. SBB також відновлюють всі денні поїзди, які були раніше скасовані через брак машиністів, однак скасування нічних поїздів поки зберігаються. 

Шведський оператор SJ оголосив про введення з 13 грудня 2020 р. нового маршруту Крістінехамн – Гетеборг. Змінено розклад нічного поїзда Умео – Стокгольм / Гетеборг. Тепер він буде прибувати в Гетеборг раніше на 1 год 35 хв в будні дні, а у вихідні – на 1 год 25 хв. У Сундсваллі поїзд розчіплювати на два – один слідує до Стокгольма, другий – до Гетеборга. 

У SNCF підтвердили рішення про відновлення руху всіх поїздів TGV під брендами inOui, Ouigo і Intercity. З 15 грудня і протягом усіх різдвяних канікул за своїм звичайним розкладом курсуватимуть міжнародні потяги. Чи не скасовані і поїзди з відправленням після 20:00. Відповідно до заяв уряду, пасажирам, які зарезервували в них місця, немає необхідності міняти свої плани, пов’язані з поїздкою. У той же час всі квитки на потяги inOui, Ouigo і Intercity можна буде обміняти або повернути до 4 січня 2021 р. Як і раніше обов’язковим для пасажирів є носіння масок на станціях і в поїздах.