Stadler поставить вантажні тепловози в Уругвай

Компанія Stadler отримала перше замовлення на будівництво рухомого складу для Уругваю. Підписано контракт з компанією Portren на поставку семи тепловозів EURO4001 з електричною передачею для залізничної лінії, яка обслуговує нове підприємство фінської компанії UPM. Компанія Portren належить уругвайській логістичній групі Christophersen і іспанської компанії Cointer Concesiones.

Поставки планується почати до кінця 2022 р. Локомотиви будуть спроектовані і побудовані на заводі компанії Stadler в Валенсії (Іспанія). Передбачається використовувати їх для водіння вантажних поїздів по лінії довжиною 273 км, що з’єднує новий завод з виробництва целюлози, розташований в Пасо-де-лос-Торос, і порт Монтевідео. Кожен поїзд довжиною 475 м буде складатися з одного локомотива і 26 вагонів з продукцією підприємства. У зворотному напрямку потяги будуть доставляти паливо і хімікати, необхідні для виробничого процесу.

Шестиосний локомотив EURO4001 має високу надійність і ефективність. Він оснащений дизелем потужністю 2800 кВт, що відрізняється низьким рівнем шкідливих викидів і відповідним європейським екологічним стандартам рівня V. Використання оптимізованої конструкції візків і асинхронного тягового приводу сприяє зменшенню негативного впливу на колію та створюваного при роботі шуму. Локомотив обладнаний двома кабінами машиніста з поліпшеною звуко- і теплоізоляцією, що відповідають сучасним вимогам ергономіки і безпеки.