Укрзалізниця зменшує протяжність ділянок, де діють обмеження швидкості

Укрзалізниця зменшить протяжність ділянок колії з обмеженням швидкості руху поїздів на початку наступного року. Про це повідомив в. о. члена правління, директор з інфраструктури компанії Роман Черніцький під час інтенсиву «Залізниця 2020-2021: підсумки та прогнози», організованого Українським логістичним альянсом 16 грудня 2020 року.

«Незважаючи на те, що 2020 рік з об’єктивних та суб’єктивних причин став провальним за кількістю проведених ремонтів та модернізації колії, залізничникам вдалося зменшити протяжність колії, де діють обмеження швидкості. Якщо на початку 2020 року ці ділянки мали загальну протяжність 850 км, то на початок наступного року вони становитимуть 750 км», — розповів Роман Черніцький.

Крім того, він повідомив, що, незважаючи те, що понад 9 тис. км колії вчасно не були відремонтовані різними видами ремонту або модернізовані, Укрзалізниці вдається зберегти кількість ділянок, де поїзди курсують зі швидкостями 140-160 км.

Також під час зустрічі представник Укрзалізниці зазначив, що нещодавнє відкриття центру диспетчеризації в Харкові у подальшому сприятиме поліпшенню руху поїздів: «Мова про застосування сучасних технологій, коли використовуються одні з найсучасніших пунктів диспетчеризації. Наразі відкрили перший, яким об’єднали керування рухом поїздів Південної та Донецької залізниць. Наступного року плануємо до цього центру приєднати Придніпровську залізницю. У результаті залишиться всього два центри керування рухом: у Харкові та в Києві».