Hitachi і Eversholt Rail: гібридні потяги з тяговими акумуляторними батареями

Hitachi Rail і лізингова компанія Eversholt Rail підписали угоду про дооснащення тяговими акумуляторними батареями 36 поїздів серії 802 з комбінованим приводом, які експлуатуються оператором Great Western Railway на лінії між Лондоном і Пензансі на південному заході Англії. Зараз ці поїзди отримують живлення від контактної мережі і дизеля, оскільки велика частина лінії протяжністю понад 450 км НЕ електрифікована.

Угода передбачає установку на поїзди додаткових тягових батарей, які дозволять зменшити витрату дизельного палива і викиди вуглекислих газів більш ніж на 20%. Харчування від тягових батарей буде використовуватися під час руху поїздів в зонах міської забудови і на ділянках, що примикають до 15 станцій, на яких немає контактної мережі. Крім поліпшення екологічної обстановки, це дозволить істотно знизити рівень шуму і тим самим підвищити привабливість поїздів для пасажирів і місцевих жителів.

Потяги серії 802 були введені в експлуатацію на лінії Лондон – Пензанс в серпні 2018 – липні 2020 р. компанії Hitachi Rail і Hyperdrive підписали угоду про спільну розробку тягових акумуляторних батарей, які будуть виготовляти на заводі Hyperdrive в Сандерленді