В листопаді 2020 року на Південно-Західній залізниці дорожньо-транспортних пригод не зафіксовано

За 11 місяців 2020 року на переїздах та коліях регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» сталося 9 дорожньо-транспортних пригод, травмовано 3 особи, загинуло 1.

В порівнянні з 2019 роком свідчить, що водії стали більш обачними: торік за такий же період було зафіксовано 12 дорожньо-транспортних пригод, травмовано 2 особи, загинуло 2.

За листопад 2020 року дорожньо-транспортних пригод на переїздах та коліях Південно-Західної залізниці не було зафіксовано. В порівнянні за листопад 2019 року, сталося 3 дорожньо-транспортних пригоди, де 1 особу травмовано.

Під час розслідувань було встановлено, що у всіх випадках винуватцями були водії автомобілів, які порушили Правила дорожнього руху України, нехтуючи елементарними вимогами безпеки, і поставивши під загрозу своє життя та життя пасажирів.

Вкотре наголошуємо, що залізничні переїзди є об’єктами підвищеної небезпеки. Проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги і суворого дотримання правил дорожнього руху.

Залізничники звертаються до водіїв з проханням не ставити під загрозу своє життя, своїх пасажирів, людей, що знаходяться в пасажирських поїздах та поблизу залізничного переїзду. Від вас залежить добробут рідних та близьких. Будьте пильними і обережними!