Схвалено модернізацію і електрифікацію лінії Ульм – Аален на південному заході Німеччини

Оператор інфраструктури залізниць Німеччини – компанія DB Netz і уряд федеральної землі Баден-Вюртемберг схвалили проект модернізації та електрифікації однопутной лінії Brenzbahn довжиною 72,5 км, що зв’язує міста Ульм і Аален, по якій курсують як пасажирські, так і вантажні поїзди.

Проект передбачає будівництво других колій на чотирьох ділянках: Унтерелхінген – Лангенау, Нідерштотцинген – Зонтгайм, Зонтгайм – Бергенвайлер і Ітцельберг – Оберкохен. Також заплановано побудувати нові станції, модернізувати систему сигналізації і електрифікувати лінію на змінному струмі напругою 15 кВ і частотою 16,7 Гц.

Детальне планування робіт почнеться в 2021 році, а будівельні роботи – не раніше 2023 р.

Кошти на реалізацію проекту будуть виділятися переважно в рамках Закону про фінансування муніципального транспорту (GVFG), погодженого федеральним урядом в лютому 2020 р. який передбачає виділення 10 млрд євро на регіональні інвестиції в залізничний транспорт з 2020 по 2029 р.

Модернізована лінія Brenzbahn дозволить пропускати більшу кількість регіональних пасажирських поїздів, крім того, з годинним інтервалом курсуватиме експрес Ульм – Аален.