Залізниця між Ефіопією і Джибуті серйозно постраждала через вандалів

Ефіопська залізнична корпорація (ERC) повідомила про те, що заподіяння шкоди вандалами інфраструктурі транскордонної залізничної лінії Аддіс-Абеба – Джібуті довжиною 752,7 км нормальної колії обернулося затримками поїздів і зниженням доходів.

За даними ERC, в першому кварталі 2020 фінансового року доходи від експлуатаційної діяльності лінії знизилися на 114 млн ефіоп. биров (2,95 млн дол. США). Час у дорозі між кінцевими пунктами зросла з 6 до 18 год, а середня швидкість руху впала з 80 до 50 км / ч.

Вандалізм і розкрадання процвітали в районі таких станцій, як Себета, Луме, Назрет, Босота, Фентале, Мієс і на ділянці Бордоде – Деваля.

У ERC також відзначають, що зведення огорожі довжиною близько 60 км в місцях з найбільшим числом випадків розкрадань не вирішило проблему, потрібні й інші альтернативні рішення, особливо на тлі фінансових обмежень, що не дозволяють захистити лінію по всій її протяжності.

В даний час по залізниці Аддис-Абеба – Джібуті перевозиться приблизно 25% всього обсягу експортних та імпортних вантажів в напрямку порту Джібуті, через який проходить 90 – 95% всього міжнародного товаропотоку Ефіопії. У першому кварталі фінансового року по цій залізничній магістралі було перевезено більше 462 тис. т вантажів, включаючи добрива, пшеницю, метали та інші товари.

Лінія Аддіс-Абеба – Джібуті, електрифікована на змінному струмі напругою 25 кВ, була відкрита в 2018 р. і замінила лінію колії 1000 мм. Будівництво велося з 2015 р. силами китайської компанії China Communication Construction (сссс) в рамках контракту вартістю 1,5 млрд дол. США, укладеного з ефіопським урядом в 2012 р. Близько 70% з 4 млрд дол. США, витрачених в цілому на спорудження лінії, було надано Експортно-імпортним банком Китаю.