Відкрито рух по ВСМ Пекін – Сюн’ань

Високошвидкісна лінія з’єднала китайську столицю і розташований в 100 км від неї новий район Сюн’ань, який в Китаї називають містом майбутнього. Тут курсуватимуть безпілотні автомобілі, впроваджують і інші інновації – від мережі 5G до штучного інтелекту і екологічно чистих технологій в усіх сферах міського господарства. Планується, що населення району Сюн’ань складе 2,5 млн чол.

За новою магістраллю довжиною 91 км курсують 17 пар поїздів щодоби. Їх швидкість на початковому етапі обмежена величиною 300 км / год, час поїздки між кінцевими пунктами становить менше 50 хв, а від Сюн’аня до міжнародного аеропорту Пекін Дасін – 19 хв.

Для електропостачання вокзалу в Сюн’ане загальною площею більше 475 тис. М² використовуються сонячні батареї, що виробляють 5,8 кВт · год електроенергії на рік. У ньому працює мережа 5G, застосовуються засоби периферійних обчислень, точного позиціонування або навігації, а також інші технологічні нововведення. Над залом очікування влаштована прозорий дах, що забезпечує природне освітлення.