Китайські компанії займуться відновленням вантажних залізниць в Аргентині і поставлять в цю країну нові електропоїзди

Уряд Аргентини підписало чотири контракти загальною вартістю 4,7 млрд євро з китайськими корпораціями China Railway Construction (CRCC), China Machinery Engineering (CMEC) і CRRC на проведення робіт з модернізації вантажних залізниць і поставку нового рухомого складу. Частина робіт виконає китайська компанія Yutong.

Співпраця з китайськими партнерами націлене на розширення експортних поставок аргентинської сільгосппродукції, поліпшення транспортної доступності регіонів, збільшення зайнятості, а також на зниження логістичних витрат та зменшення негативного впливу транспорту на навколишнє середовище.

В рамках першої угоди компанія CRCC інвестує 2,6 млрд дол. США в оновлення вантажний лінії San Martin протяжністю 1813 км. Що проходить по території провінцій Буенос-Айрес, Санта-Фе, Сан-Луїс, Кордова і Мендоса лінія San Martin зв’яже західні сільськогосподарські райони країни з східними портами Росаріо і Буенос-Айрес. Раніше, в жовтні 2019 р була завершена модернізація на одній з ділянок цієї лінії довжиною 127 км між станціями Кабредо і Ретіро (район Буенос-Айреса).

Компанія CMEC займеться відновленням лінії Belgrano Cargas довжиною 911 км, що проходить через провінції Жужуй, Сальта, Тукуман, Кордова, Сан-Луїс, Санта-Фе, Буенос-Айрес і Катамарка. CMEC вкладе в реалізацію проекту 816 млн дол. США, з яких 65% піде на будівельні роботи та 35% – на закупівлю рухомого складу та іншого обладнання.

CMEC також проведе роботи, які оцінюються в 784 млн дол. США, з модернізації проходить в південній частині країни лінії Norpatagonico протяжністю 660 км, включаючи будівництво нової ділянки довжиною 80 км до станції Аньєло, а також заміну стрілочних переводів та реконструкцію депо. В рамках цього проекту планується оновити шлях між станціями Баїя-Бланка і Контральміранте Кордеро. Основною метою робіт на лінії Norpatagonico є розвиток родовища сланцевого газу Вака Муерте, що має сприяти економічному зростанню провінцій Буенос-Айрес, Ла-Пампа, Ріо-Негро і Неукен.

Угода вартістю 490 млн дол. США укладено також з компанією CRRC International на поставку 211 електропоїздів, які замінять рухомий склад на дизельній тязі на лініях в Буенос-Айресі і 13 інших провінціях. У тому числі 111 електропоїздів поставлять для приміської лінії Belgrano South, 45 – для приміського сполучення Sarmiento і 20 разом із запчастинами – для туристичного маршруту Tren de la Costa. Ще 90 дизель-поїздів разом з запчастинами закуплять для регіональних і місцевих ліній.